Sprzedaż rusztowań, szalunków


SPRZEDAŻ RUSZTOWAŃ I SZALUNKÓW FIRMY
"ALTRAD MOSTOSTAL Sp. z o.o."

baumann_2

AUTORYZOWANY DEALER

baumann.jpg

Ryszard Rzepka
tel.kom. 602-341-502

ul. Przemysłowa 13
35-105 Rzeszów
tel. (017) 862 18 17
tel. (017) 86 22 739
fax. (017) 862 19 85

baumann_1

Prowadzimy sprzedaż:

  • » Rusztowań fasadowych, przejezdnych, aluminiowych, modułowych "ROTAX";
  • » Szalunków stropowych, ścienne "MIDI BOX".

RUSZTOWANIA


Rusztowania ramowe

baumann_ramowe_1

 
Pozwalają na bardzo szybkie i pewne obudowanie konstrukcji budowlanych, a przy użyciu wsporników (konsol) oraz dźwigarów umożliwiają obudowę obiektów o skomplikowanych kształtach. Rusztowania ramowe cechują się prostym i logicznym montażem, który gwarantuje uzyskanie praktycznych i bezpiecznych konstrukcji.

 

Rusztowania te nadają się do:

  • » tynkowania
  • » malowania
  • » docieplenia
  • » ciężkich prac typu: murowanie, a w wersji o szerokości pomostu 1,09 m - umożliwiają dodatkowo magazynowanie materiałów niezbędnych do prowadzenia tego typu prac.
Rusztowania przejezdne

baumann_przejezdne_1 
Jest to alternatywa dla omawianych wcześniej rusztowań ramowych i modułowych.

Rusztowania przejezdne przeznaczone są do prac budowlanych i montażowych wewnątrz i na zewnątrz budynków - wszędzie tam, gdzie ważna jest możliwość szybkiego i częstego przemieszczania.

Idealnie nadają się do prac instalatorskich, klimatyzacyjnych, wykończeniowych, antykorozyjnych itp. .

Rusztowania modułowe ROTAX

baumann_rotax_1 
Dzięki rusztowaniom ROTAX można realizować nawet najbardziej skomplikowane zadania. Świetnie nadają się do budowy okrągłych obiektów takich jak: wieże, kotły i zbiorniki.

Rusztowania te mają zastosowanie przy obiektach przemysłowych z dużą liczbą instalacji, rurociągów (rafinerie, stocznie, itp.) a jako rusztowania wolnostojące wieżowe - w przemyśle stoczniowym, energetyce i innych gałęziach przemysłu.

Zaletą rusztowania jest jego kompatybilność z rusztowaniem ramowym.

Szalunki stropowe

baumann_stropowe_1 
Oparte są na systemie stalowych podpór o regulowanych wysokościach (od 1482mm do 5500mm) i drewnianych dźwigarów (o długości od 1800mm do 5900mm). Pełna gama proponowanych podpór i dźwigarów zapewnia optymalne zestawienie dowolnego szalunku stropu. System ten ze względu na prostotę montażu, gwarantuje łatwe i sprawne wykonanie prac, zapewniając przy tym pełne bezpieczeństwo osobom pracującym na budowach.

Szalunki ścienne MIDI BOX

baumann_scienne_1

 
Przeznaczone są do prowadzenia wszelkich betonowych prac budowlanych. Optymalne zestawienie dowolnego szalunku zapewnia pełna gama płyt szalunkowych o szerokości od 30 do 90 cm oraz wysokości 150, 170 i 300cm. Szalunki te należą do tzw. szalunków średniogabarytowych, dzięki czemu ich montaż na budowie możliwy jest bez użycia dźwigu. Dopuszczalne parcie betonu wynosi 60 kN/m2 dla ustawienia bez nadbudów oraz 55 kN/m2 - z nadbudowami.

Powierzchnia uzyskana po rozszalowaniu jest gładka i nie wymaga tynkowania - stosuje się jedynie tynki pocienione lub normalne szpachlowanie. Gęste użebrowanie ram uniemożliwia odkształcanie się sklejki na skutek parcia betonu.