Ośrodek Szkolenia Spawaczy Firmy InterPetro realizuje szkolenia wg nowych programów Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach zakładający trzypoziomowy system szkolenia spawaczy. System ten obejmuje:
 

  • Spawacza spoin pachwinowych
  • Spawacza blach
  • Spawacza rur

Ośrodek organizuje następujące kursy spawania:

  • » Spawacz spoinami czołowymi blach 311 P BW
  • » Spawacz spoinami czołowymi rur 311 T BW

W grupach materiałowych:

  • Stale niestopowe (stale czarne) 311/1
  • Stale energetyczne 311/5

Oferta szkoleń ze spawalnictwa - Interpetro

Interpetro to firma, która oferuje szeroką gamę szkoleń z zakresu spawalnictwa. Nasza oferta szkoleniowa obejmuje zarówno szkolenia teoretyczne, jak i praktyczne, które są prowadzone przez doświadczonych instruktorów.

Jesteśmy partnerem Instytutu Spawalnictwa, co gwarantuje najwyższą jakość prowadzonych przez nas szkoleń. Nasi instruktorzy to wykwalifikowani specjaliści, którzy posiadają bogate doświadczenie w branży. Dzięki temu, każde szkolenie jest prowadzone w sposób profesjonalny, co przekłada się na wysoką jakość i skuteczność nauki.

W naszej ofercie znajdują się szkolenia z zakresu spawania metodą TIG, MIG/MAG, MMA czy gazowego. Nasze szkolenia są dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, co pozwala na zapewnienie skutecznej i efektywnej nauki.

Jeśli szukasz profesjonalnego i skutecznego szkolenia ze spawalnictwa, skontaktuj się z nami. Oferujemy bogatą ofertę szkoleń, które są prowadzone przez doświadczonych instruktorów i gwarantują najwyższą jakość nauki.

 

Polecamy również:

Ośrodek szkolenia spawaczy

ul. Przemysłowa 13, 35-211 Rzeszów
tel. /fax. (017) 853 92 51

KIEROWNIK OSS
mgr Łukasz Litwa
 
kom. 600 722 565
e-mail: l.litwa@interpetro.com.pl

 

KIEROWNIK DS. SZKOLENIA SPAWACZY
mgr inż. Franciszek Stopa

kom. 600 353 563
e-mail: f.stopa@interpetro.com.pl

 do góry