Prowadzimy sprzedaż rusztowań oraz szalunków:

  • Rusztowań fasadowych, przejezdnych, aluminiowych, modułowych "ROTAX";
  • Szalunków stropowych
  • Szalunków ściennych "MIDI BOX".

 

Rusztowania ramowe

 

Rusztowania ramowe, sprzedaż, wynajem, Rzeszów

 

Pozwalają na bardzo szybkie i pewne obudowanie konstrukcji budowlanych, a przy użyciu wsporników (konsol) oraz dźwigarów umożliwiają obudowę obiektów o skomplikowanych kształtach. Rusztowania ramowe cechują się prostym i logicznym montażem, który gwarantuje uzyskanie praktycznych i bezpiecznych konstrukcji.

 

Rusztowania te nadają się do:

  • » tynkowania
  • » malowania
  • » docieplenia
  • » ciężkich prac typu: murowanie, a w wersji o szerokości pomostu 1,09 m - umożliwiają dodatkowo magazynowanie materiałów niezbędnych do prowadzenia tego typu prac. 

 

 

Rusztowania przejezdne

 rusztowania przejezdne Rzeszów, sprzedaż, wynajem
Jest to alternatywa dla omawianych wcześniej rusztowań ramowych i modułowych.

Rusztowania przejezdne przeznaczone są do prac budowlanych i montażowych wewnątrz i na zewnątrz budynków - wszędzie tam, gdzie ważna jest możliwość szybkiego i częstego przemieszczania.

Idealnie nadają się do prac instalatorskich, klimatyzacyjnych, wykończeniowych, antykorozyjnych itp. .

 

Rusztowania modułowe ROTAX

 

rusztowania rotax, sprzedaż, wynajem, RzeszówRuszowania sprzedaż i wynajem - Rotax

 

Dzięki rusztowaniom ROTAX można realizować nawet najbardziej skomplikowane zadania. Świetnie nadają się do budowy okrągłych obiektów takich jak: wieże, kotły i zbiorniki.

Rusztowania te mają zastosowanie przy obiektach przemysłowych z dużą liczbą instalacji, rurociągów (rafinerie, stocznie, itp.) a jako rusztowania wolnostojące wieżowe - w przemyśle stoczniowym, energetyce i innych gałęziach przemysłu.

Zaletą rusztowania jest jego kompatybilność z rusztowaniem ramowym.

 

Szalunki stropowe

 Oparte są na systemie stalowych podpór o regulowanych wysokościach (od 1482mm do 5500mm) i drewnianych dźwigarów (o długości od 1800mm do 5900mm). Pełna gama proponowanych podpór i dźwigarów zapewnia optymalne zestawienie dowolnego szalunku stropu. System ten ze względu na prostotę montażu, gwarantuje łatwe i sprawne wykonanie prac, zapewniając przy tym pełne bezpieczeństwo osobom pracującym na budowach.

 

Szalunki ścienne MIDI BOX

 

Rusztowania Mid Box - sprzedaż i wynajem

 

Przeznaczone są do prowadzenia wszelkich betonowych prac budowlanych. Optymalne zestawienie dowolnego szalunku zapewnia pełna gama płyt szalunkowych o szerokości od 30 do 90 cm oraz wysokości 150, 170 i 300cm. Szalunki te należą do tzw. szalunków średniogabarytowych, dzięki czemu ich montaż na budowie możliwy jest bez użycia dźwigu. Dopuszczalne parcie betonu wynosi 60 kN/m2 dla ustawienia bez nadbudów oraz 55 kN/m2 - z nadbudowami.

Powierzchnia uzyskana po rozszalowaniu jest gładka i nie wymaga tynkowania - stosuje się jedynie tynki pocienione lub normalne szpachlowanie. Gęste użebrowanie ram uniemożliwia odkształcanie się sklejki na skutek parcia betonu.

Dlaczego rusztowania z Interpetro

Potrzebujesz wysokiej jakości rusztowań i szalunków, które zapewnią bezpieczne i skuteczne wykonanie prac budowlanych? Polecamy rusztowania Altrad Mostostal, oferowane przez Interpetro.

Rusztowania Altrad Mostostal to najwyższa jakość oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa na rynku. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia ich trwałość oraz stabilność. Dzięki temu, rusztowania te są idealnym rozwiązaniem dla różnego rodzaju prac budowlanych.

Interpetro jest autoryzowanym dystrybutorem rusztowań Altrad Mostostal, co gwarantuje najwyższą jakość produktów oraz profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego rusztowania dla Twojego projektu.

Jeśli potrzebujesz rusztowań i szalunków, skontaktuj się z nami. Oferujemy bogatą ofertę rusztowań Altrad Mostostal, które są dostosowane do różnych rodzajów prac budowlanych. Nasza oferta jest idealnym rozwiązaniem dla firm budowlanych, które potrzebują produktów najwyższej jakości.

 

Zobacz również:

 

Rusztowania i szalunki ALTRAD MOSTOSTAL

Ryszard Rzepka
ul. Przemysłowa 13
35-105 Rzeszów
e-mail: sprzedaz@interpetro.com.pl

kom. 602 341 502
tel. (017) 862 18 17
tel. (017) 86 22 739
fax. (017) 862 19 85

 do góry