Laboratorium Badań Niszczących i Nieniszczących jest laboratorium badawczym, które jako jedno z pierwszych w kraju uzyskała świadectwo uznania Urzędu Dozoru Technicznego nr LB-002/22 potwierdzające spełnienie kryteriów normy PN-EN ISO/IEC 17025.

Jesteśmy laboratorium z ponad 30 letnim doświadczeniem w zakresie świadczonych usług. Wykonywaliśmy usługi między innymi na Elektrociepłownia Rzeszów, Rafineriach Jasło i Gorlice, gazociągi wysokiego ciśnienia, sieci cieplne preizolowane w Rzeszowie, Przemyślu i Mielcu oraz wiele innych odpowiedzialnych budów.

W laboratorium pracują kontrolerzy posiadający wieloletnią praktykę oraz specjalistyczne szkolenia potwierdzone certyfikatami kompetencji zgodnie z PN-EN ISO 9712 (dawniej PN-EN 473).

Na wyposażenie laboratorium składa się specjalistyczny sprzęt badawczy wykorzystujący najnowsze osiągnięcia techniki.

Laboratorium prowadzi komplet badań w zakresie uznawania technologii spawania oraz świadczy usługi w ramach szkoleń i egzaminów prowadzonych przez Ośrodek Szkolenia Spawaczy.

Naszym atutem są wysokie kwalifikacje personelu badawczego, nowoczesny sprzęt badawczy wykorzystujący najnowocześniejsze zdobycze techniki, możliwości prowadzenia badań w stałej siedzibie laboratorium oraz badania w terenie.

Jesteśmy dyspozycyjni, naszym głównym celem jest jak najlepsze zaspokojenie oczekiwań klienta.

Laboratorium badań niszczących i nieniszczących - Interpetro

Interpetro oferuje swoim klientom nowoczesne laboratorium badawcze, które specjalizuje się w przeprowadzaniu badań niszczących i nieniszczących. Nasze laboratorium wykorzystuje najnowocześniejsze technologie oraz metody badawcze, co pozwala na dokładne i precyzyjne wyniki badań.

Nasze laboratorium oferuje szeroki zakres badań niszczących i nieniszczących, które są przeprowadzane przez doświadczonych specjalistów. Dzięki temu, każde badanie jest prowadzone w sposób profesjonalny, a wyniki są precyzyjne i rzetelne.

Interpetro to firma z doświadczeniem na rynku, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania na najwyższym poziomie. Nasze badania wykonywane są zgodnie z normami oraz wymaganiami, co pozwala na potwierdzenie jakości oraz bezpieczeństwa produktów.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnych badań niszczących i nieniszczących, skontaktuj się z nami. Nasze laboratorium badawcze to doskonałe rozwiązanie dla firm, które szukają profesjonalnego podejścia do badań. Nasze doświadczenie oraz nowoczesne technologie gwarantują skuteczność i dokładność przeprowadzanych badań.

 

Zobacz również:

 

Laboratorium badań niszczących i nieniszczących

ul. M. Reja 9, 35-211 Rzeszów
tel. /fax. (017) 853 92 51

KIEROWNIK LBNiN
inż. Władysław Gaweł
kom. 608 672 561
e-mail:laboratorium@interpetro.com.pl

INSPEKTOR OCHRONY RADIOLOGICZNEJ
mgr Janusz Paśko
kom. 693 779 291
e-mail: januszpasko@o2.pl

 do góry