Wykonujemy usługi ciężkim sprzętem budowlanym

  • dźwigami samochodowymi (7 do 130 ton)
  • podnośnikami montażowymi

 

Świadczymy usługi transportowe

  • ciągnik + naczepa dłużycowa
  • ciągnik + naczepa niskopodłogowa

 

 

Tabele udźwigów

Dźwigi maks. udźwig (t) maks. wys.
podnoszenia (m)
maks. promień
pracy (m)
 Liebherr LTM  1130 130 82 60
 Liebherr LTM 1090-4.1 90 72 56
 Liebherr LTM 1070 70 62 46
 LIBHERR LTM1055 55 56 46
Grove GMK 3055   24
 TATRA AD 28 28 27 24
HYDROS R-101  10 15 14
 IFA ADK 70 7 13 9
 PODNOŚNIK MONTAŻOWY P-183 0,3 18 9

 

Regulamin zgłoszenia:

 

1. Obowiązkiem Zleceniobiorcy jest świadczenie robót dźwigowych poprzez pracę operatora na jednostce dźwigowej.

2. Obowiązkiem Zleceniodawcy jest kierowanie pracami prowadzonymi z użyciem dźwigu i nadzór nad ich przebiegiem, przez osobę upoważnioną, posiadającą kwalifikacje stosowne do charakteru wykonywanych robót, prowadzonych zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz projektem organizacji pracy a także przygotowanie miejsca pracy dźwigu i przeszkolenie stanowiskowe operatorów.

3. Obowiązkiem Zleceniodawcy jest potwierdzenie wykonanych przez Zleceniobiorcę prac w raporcie pracy lub liście przewozowym. Brak podpisu spowodowany nieobecnością osoby upoważnionej do potwierdzenia usługi jest równoznaczny z jej potwierdzeniem.

4. Zleceniodawca oświadcza, że posiada wymagane uzgodnienia dotyczące dojazdu dźwigu na stanowisko pracy (od drogi publicznej) i ponosi konsekwencje ewentualnych uszkodzeń terenu spowodowanych przejazdem i normalną pracą dźwigu.

5. W przypadku garażowania żurawia na terenie Zleceniodawcy, jest on odpowiedzialny za właściwe zabezpieczenie żurawia przed dewastacją i kradzieżą.

6. Zleceniodawca oświadcza, że w miejscu ustawienia żurawia nie ma wykopów, studzienek, podziemnych kanałów i skarp, a także napowietrznych linii energetycznych oraz innych przeszkód powodujących zagrożenie w pracy żurawia a do miejsca pracy żurawia istnieje bezpieczny dojazd,

7. Zleceniodawca zapewnia przy ww. pracach wykwalifikowaną kadrę specjalistów-hakowych oraz osoby uprawnionej do nadzorowania przebiegu pracy.

8. Zleceniodawca wraz z zamówieniem prześle faksem aktualny KRS lub zaświadczenie o działalności gospodarczej.

 

Załączniki:

Usługi dźwigami samochodowymi i transport

Firma Interpetro oferuje usługi wynajmu dźwigów samochodowych i transportu na rynku już od wielu lat. Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam stworzyć ofertę, która zaspokoi potrzeby każdego klienta.

W naszej ofercie znajdują się różne modele dźwigów samochodowych, które zapewnią skuteczne i bezpieczne wykonanie prac budowlanych. Dostosowujemy nasze usługi do indywidualnych potrzeb klienta, gwarantując jednocześnie najwyższą jakość świadczonych usług.

Posiadamy w ofercie między innymi dźwigi teleskopowe oraz żurawie wieżowe, które zapewniają efektywną pracę nawet w trudno dostępnych miejscach.

Dzięki współpracy z nami zyskasz pewność, że Twoje prace będą wykonane zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i jakości. Nasza firma dba o to, aby każde urządzenie było w pełni sprawne i bezpieczne dla użytkowników.

Cieszymy się zaufaniem wielu klientów, którzy doceniają naszą profesjonalną obsługę i jakość wykonywanych usług. Ich opinie stanowią dla nas najlepsze referencje.

Dodatkowo, oferujemy również usługi transportowe, dzięki którym możesz przetransportować różnego rodzaju ładunki na wyznaczone przez Ciebie miejsce. Dysponujemy pojazdami o różnej ładowności, co pozwala nam na przewóz zarówno małych, jak i dużych ładunków.

Jeśli szukasz kompleksowej usługi wynajmu dźwigów samochodowych i transportu, skontaktuj się z nami. Nasza oferta jest dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta, a nasze dźwigi i pojazdy transportowe spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Polecamy również:

 

Usługi dźwigami, transport

ul. Przemysłowa 13
35-105 Rzeszów

Dariusz Wilczek
kom. 606 307 395
tel. (017) 862 18 17
tel. (017) 86 22 739
email: dzwigi@interpetro.com.pl
fax. (017) 862 19 85

 do góry